دلیل سه ماه ننوشتنم

از آخرین نوشته‌ام که تاریخ چهارم اسفند ۹۴ پاش خورده، تا الان بیشتر از سه ماهه که ننوشتم. ننوشتنم دلیل فلسفی خارق‌العاده‌ای نداره. قبل از عید درگیری‌های شدید کاری داشتم و بعد از عید هم تصمیم گرفتم بشینم و مدت زمان باقی مونده رو برای کنکور بخونم.

یک ماه و نیم تنها نشستن و درس خوندن کار خیلی سختی بود. برای من که دوست دارم دائما با آدمها در ارتباط باشم این خلوت و تمرکز روی یک موضوع واحد چیزی شبیه به ریاضت روحی بود که باعث شد بتونم قدرت تمرکز خودم رو تقویت کنم. طوری که فارغ از نتیجه کنکور که قراره نیمه دوم خرداد بیاد، از این زمانی که خرج درس خوندن کردم راضی‌ام و از دستاوردش خوشحال.

بعد از کنکور تصمیم گرفتم حالم رو عوض کنم. مدت زیادی بود که به سفر نرفته بودم و لازم داشتم که حتما سفر کنم. اما یک سفر کوتاه ساده نمیتونست من رو ارضا کنه. این بود که تصمیم گرفتم برای اولین بار کوچ‌سرفینگ کنم و  یه ماجراجویی واقعی داشته باشم. این بود که سفری که در ابتدا قرار بود یک هفته طول بکشه حدود دوازده روز طول کشید و برای من ناب‌ترین تجربه‌ها رو به همراه داشت. امیدوارم بتونم یه مطلب کوتاه در مورد این تجربه‌ها بنویسم.

این سه دلیل (کارزیاد، کنکور، سفر) دلایلی بودند که باعث شدند من مدتی نوشتن تو وبلاگ رو رها کنم. البته تصمیم دارم که تو زمان پیش رو این کم‌کاری رو جبران کنم و خیلی بیشتر بنویسم. خیلی زیاد نوشتن یکی از اهداف سال نود و پنج منه.

یک پاسخ به “دلیل سه ماه ننوشتنم”

  1. amir گفت:

    خوشحالم که دارید دوباره می نویسید، با هر بار چک کردن وبلاگتون کم کم داشت باورم می شد که دیگه نمی خواید بنویسید.
    در مورد تجربه تون در مورد کوچ سرفینگ هم می شه بیشتر توضیح بدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

android application Google I/O HomeBrew ImageMagick Material Design mobile PogressBar RecyclerView splash TEDxKish ux آموزش اندروید الوین تافلر اندروید اپلیکیشن برنامه نویسی برنامه نویسی اندروید برنامه‌نویسی برنامه‌نویسی اندروید تداکس کیش تعمیر تغییر سایز عکس با ترمینال خلاصه کتاب دانش داده دانشگاه دانشگاه ایده‌آل دزد دیتا ساینس رشته مهندسی کامپیوتر ریکامندرسیستم سیستم‌های توصیه‌گر فری‌لنس لپتاپ متریال دیزاین معرفی کتاب موج سوم نوار پیشرفت همایش هوش مصنوعی ُجزیره کیش کار کسب و کار یادگیری عمیق یادگیری ماشین